Стипендії та гранти: загальна інформація

Стипендії та гранти: загальна інформація
Всім відомо, що освіта за кордоном вже не є нездійсненою мрією нашої молоді. Перед випускниками іноземних вузів відкриваються широкі перспективи. Однак все ще існує міф про те, що західна освіта доступна тільки при наявності величезних сум грошей або особливою геніальності. Ми хочемо розвінчати цей міф! Це абсолютно не так! Все більше і більше університетів і коледжів гостинно відкривають двері для тих, хто чітко розуміє чого хоче, і всіма силами прагне до знань і успіху. У Вас є унікальна можливість вчиться в найпрестижніших університетах і коледжах всіх країн Європи і світу. Існують програми, які дозволяють отримати освіту абсолютно безкоштовно!

Ось кілька прикладів подібних програм.

step1

Програма Erasmus Mundus — програма мобільності та співробітництва між Україною та країнами-членами Європейського Союзу. Ця програма надає студентам з будь-якої країни світу престижні стипендії для навчання на магістратурі в європейських університетах. Програма надає стипендію, яка повністю покриває витрати на навчання, навчальні матеріали, а також проживання та харчування.

http://eacea.ec.europa.eu/erasmus_mundus/programme/about_erasmus_mundus_en.php

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) — це найбільша в світі організація, що об’єднує всі навчальні заклади Німеччини. DAAD надає інформацію про можливості навчання, організовує, фінансує академічний обмін студентами, а також молодими вченими. http://www.daad.org.ua/

step3
Стипендії британської програми Chevening — націлена на талановитих молодих фахівців, яким надається можливість пройти курс навчання або виконати короткострокову дослідницьку роботу у Великобританії. Бути стипендіатом програми Chevening — це не просто отримати грант на навчання в найкращих університетах Великобританії, це означає отримати безцінну можливість стати частиною впливового спільноти випускників Chevening.

http://www.chevening.org/ukraine/

step4

Endeavour Awards — дану міжнародну освітню програму заснувало уряд Австралії. Основний її напрямок — це заохочення студентів, а також фахівців з усього світу за високі результати у навчанні і роботі.

Дана програма пропонує можливість навчання, проведення досліджень, а також різного роду професійного розвитку в будь-якій галузі на території Австралії.

http://www.innovation.gov.au/InternationalEducation/Endeavour/Pages/Endeavour.aspx

Знайте, що у вас є всі шанси отримати стипендію на освіту в одному з найкращих вузів світу. Для цього потрібно небагато — бажання вчитися, завзятість і впевненість у собі.

Довіртеся професіоналам, приходьте до нас, і ми допоможемо зробити вашу мрію реальністю!

step5

Якщо Ви хочете отримати детальну консультацію, заповніть анкету і наш менеджер зв’яжеться з Вами в самий найближчий час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *