Програми навчання в Сполучених Штатах Америки

Що це?
Програми навчання в Сполучених Штатах Америки. Якщо ти хочеш отримати одну з найкращих і якісних освіт, отримати перспективну, цікаву і прибуткову роботу у майбутньому, тоді тобі саме сюди!

3

Куди я їду?
США – порівняно молода держава, але вона займає панівне місце на світовій арені. Стабільна економіка, поява новітніх технологій, демократичні ідеали і всесвітньо відомі зірки шоу-бізнесу – все це можна знайти у цій країні. Не дивно, що отримання освіти в США є 100% гарантією успішної кар’єри. Близько 4000 навчальних закладів на будь-який смак і гаманець готові приймати студентів з України.

Навіщо це мені і які переваги?
Іноземці можуть розпочинати навчання в США ще з шкільного віку, а також їхати туди після закінчення школи або навіть університету. Бажаючим надається величезний вибір дворічних і чотирирічних коледжів, професійних програм, програм післядипломної освіти, мовних шкіл. «Родзинкою» освіти в США є те, що ви самі можете вирішувати, які предмети ви хочете вивчати, і самі складаєте собі розклад. Крім того, студентам, які навчаються на рівні бакалавра, не обов’язково визначатися з вибором спеціальності при вступі: вони можуть «тягнути» з прийняттям рішення аж до кінця другого курсу! І за перші два роки навчання вирішити завдяки системі вибору предметів, чим вони хочуть займатися в житті.

2

Переваги освіти в США:
1. Висока якість навчання. Саме американські університети займають найбільше позицій у різних рейтингах навчальних закладів.

2. Широкий вибір освітніх програм.

3. Можливість самому вибирати предмети і складати свій розклад.

4. Можливість працювати до 20 годин на тиждень на території університету.

5. Широкий спектр послуг для студентів університетів взагалі та іноземних студентів зокрема.

6. Практичний характер освіти: безліч семінарських та лабораторних занять, можливість проведення досліджень вже на молодших курсах, стажування під час навчання.

7. Практично 100 % вірогідність фінансової допомоги.

8. Можливість залишитися на післядипломну практику після закінчення університету.

А також:

Можливість стипендій , що істотно зменшує вартість навчання.
Різні строки подачі документів та умови
Гнучкість (предмети і розклад). Існують обов’язкові предмети, також є варіативна частина, коли предмети студент вибирає самостійно.
Можливість працювати до 20 годин на тиждень на території кампусу. Легальна робота на території університету або в підприємствах належать університету (їдальня, бібліотека, допомога викладачеві, в магазинчиках, комендантом) З / п $ 6-7.
Мінімум відмов по студентській візі.
• Віза дається на 3 роки, незалежно від програми (бакалавр — 4 роки, магістр 1-2 роки, PhD — 3 роки). Після 3 років – повернення в Україну і зміна візи.
Можна брати з собою дружину / чоловіка / дітей (тип візи F1/F2). Працювати по цій візі не можна. Можна тільки вчитися на курсах без отримання кредитів.
Можливість залишитися на практику після закінчення навчання (оплачувана післядипломна практика).
Різні послуги для іноземних студентів: безкоштовні репетитори, від 8,000 на рік на проживання, довідка про гроші на перший рік для візової співбесіди, можливість знайти роботу після 1 семестру, тому що з України це зробити важко, можна / необхідно купити університетську страховку.

4

Які можливості?
Для бажаючих навчатися в США відкриті такі можливості:

1. Середні школи.

2. Мовні курси (загальні курси мовної підготовки або курси для вступу до університету).

3. Дворічні коледжі, які дають ступінь, аналогічну нашому «молодшому спеціалісту», а також можливість легко перевестися на третій курс звичайного університету.

4. Коледжі та університети, де можна отримати ступінь бакалавра, магістра або кандидата наук. Більше того, для бажаючих захистити дисертацію наявність диплома магістра необов’язково – вони можуть подаватися на програму, маючи лише диплом бакалавра.

5. Програми професійної та післядипломної освіти.

Що потрібно?
Залежно від навчального закладу і типу програми, від кандидатів може знадобитися пред’явити результати таких стандартних тестів, як АСТ, SAT, GRE GMAT, або LSAT. Крім того, обов’язковим є наявність сертифікату TOEFL або IELTS. Багато університетів також вимагають від аплікантів мотиваційні та рекомендаційні листи.

Терміни подачі документів різні в різних університетах, академічний рік також починається в різний час. Навчання можна починати з осіннього семестру (серпень або вересень) або весняного (січень або лютий).

Вартість навчання?
Хоча спочатку заявлена ​​вартість навчання в США може здатися високою, більшість студентів отримують той чи інший тип фінансової допомоги (знижки на навчання, стипендії, гранти, допомога асистента і т.д.). У деяких випадках така фінансова допомога може становити 100% від усіх витрат студента, включаючи вартість навчання та проживання.

Найдешевші навчальні заклади – дворічні коледжі – коштують від 4000 доларів в рік. Середня вартість навчання в чотирирічному коледжі чи університеті становить близько 15000 доларів. Ще близько 10000 на рік буде потрібно на проживання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *