канікули з користю

Прекрасна можливість провести канікули з користю

Можна легко поїхати до Америки на декілька місяців, щоб легально працювати та подорожувати по всій країні. Програма Work and Travel діє під заступництвом Державного Департаменту США, і щорічно студенти з різних країн світу приїздять до Америки на літні канікули.

Поїхати влітку до Америки це легко чи складно?

Це дуже легко, значно легше ніж ти думаєш. Ти сам обираєш дату вильоту до США, можна їхати в будь-який день з 2 травня до 10 липня. До від’їзду в Америку ти отримуєш контракт з американським роботодавцем (Job Offer), який тобі надає робоче місце. Цей контракт проходить перевірку в Америці у спонсора програми. Все літо ти можеш працювати та отримувати таку саму зарплатню, як і твої американські колеги.

Мінімальна зарплата в США складає 7,25 доларів за годину, але як правило студенти отримують 7,50-8 доларів за годину. У деяких виходить влаштовуватися навіть краще та отримувати 10-12 доларів за годину. Є й такі ентузіасти, які працюють одночасно на 2-3 роботах та по 60-80 годин на тиждень, та привозять додому по 6000 доларів, а інколи й більше.

І це ще одна перевага Work and Travel, ти сам обираєш і сам вирішуєш, як пройде твоє літо, хтось ділить увесь свій час між роботою і сном, а хтось проводить його в клубах, на пляжі, у подорожах, хтось встигає і те, й інше. Головне – за всім цим не забути, що тобі необхідно повернутися додому восени.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *