Поширені види робіт

FAST FOOD SERVER

Продавець у пункті швидкого харчування: приготування і продаж фаст­фуду (хот-доги, сендвічі, морозиво, напої…), робота з касовим апаратом, прибирання робочого місця наприкінці зміни. Вимагається розмовний рівень англійської і комунікабельність.

RIDE OPERATOR

Обслуговуючий персонал атракціонів: перевірка білетів у відвідувачів, запуск і спостереження за правильною роботою атракціонів. Для ро­боти вимагається: розмовна англійська, комунікабельність і готовність багато часу проводити на сонці при високих температурах, так як най­частіше це робота на відкритому повітрі. Крім того, поряд з атракціо­нами шумно.

LIFEGUARD

Рятувальник: обов’язки — від видачі сонцезахисних парасоль відвідува­чам парку чи пляжу до нагляду за басейнами. Це хороша робота, але для неї потрібно вміти добре плавати і пірнати.

HOUSEKEEPER

Покоївка: прибирання кімнат, робота з пилососом, миття ванних кімнат і туалетів, зміна постільної білизни тощо. Переконайтесь, що у вас немає алергії на миючі засоби.

KITCHEN STAFF

Працівники кухні: приготування салатів, випічки, кондитерських виробів, соусів, а також прибирання приміщення наприкінці зміни, при необхідності — допомога як поварам, так і мийникам посуду. Вимага­ється знання найменувань продуктів, страв на англійській мові, вміння працювати з кухонним обладнанням, не зайвою буде й хороша фізична підготовка.

SERVER, WAITER/WAITRESS

Офіціант/офіціантка: прийом замовлень у відвідувачів ресторану, пе­редача замовлень кухарям, доставка готових страв на столи — одним словом, повне обслуговування відвідувачів під час їжі, прибирання рес­торану в кінці зміни. Вимагається відмінна англійська, вміння швидко і правильно запам’ятовувати страви, висока комунікабельність і при­язність до клієнтів, знання страв, іноді, коктейлів і алкогольних напоїв (залежно від типу ресторану), знання ресторанного етикету.

SALES PERSON/SALES ASSISTANT

Продавець-консультант: допомога покупцям магазину у виборі товару, викладка товару на полиці, сортування товарів на складі тощо. Вима­гається хороша англійська, комунікабельність і фізична підготовка (до­водиться всю зміну бути на ногах).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *