Освіта в Польщі для українців

Освіта в Польщі для українців відповідає усім європейським стандартам, а диплом студентів, що одержали вищу освіту в Польщі, приймається в усіх країнах Європи, тобто є загальноєвропейським. Під час навчання у вузах Польщі є можливість пройти практику і стажування, в тому числі за кордоном Польщі. Іноземні студенти нарівні з поляками мають можливість брати участь у багатьох міжнародних програмах обміну студентами як під час навчання, так і після його закінчення, підвищуючи свою кваліфікацію в багатьох країнах Євросоюзу. Практично кожне з вищих навчальних закладів Польщі в рамках програм обміну має угоди з вузами таких держав як: Великобританія, Німеччина, Франція, Іспанія, Канада, Бельгія, Швеція, Ірландія, Китай, Австралія, Люксембург, а також США.
Освіта за кордоном ведеться польською або англійською мовами (за вибором). Вибираючи в якості мови викладання англійську, студенти отримують британські дипломи University of Wales. Після закінчення навчання студенти володіють знаннями кількох мов: польської, англійської та ще однієї на вибір.

Які вимоги?
• вік абітурієнтів – від 17 років;

• атестат про середню освіту (для вступників на програми бакалаврату);
• диплом бакалавра (для вступників на програми магістратури);
• знання польської або англійської мови (вивчити/вдосконалити знання польської мови можна на курсах при університеті перед початком навчання).

Це надовго?
У вузах Польщі діє триступенева система, що включає ступені бакалавра (Licencjat, Inzyneir), магістра (Magister) та доктора наук (Doctor).

Тривалість навчання: 3 роки на бакалавра і 2 роки на магістра (крім окремих спеціальностей).

Скільки це коштує?
Вартість навчання:
– від 1500 євро в рік (навчання польською)
– від 2500 євро в рік (навчання англійською)

Медичне страхування – обов’язкове

(середня вартість – 140 євро в рік).

Вартість проживання: у гуртожитках

120 євро в місяць.
Спільна оренда квартири – у 2-3 рази дорожче.

Куди я їду?

Польща – країна, оповита легендою, тут час тече по-різному і кожна мить стає моментом історії! Польща розташована у самому центрі Європи. Пейзажі, що змінюють один одного, починаючи від Прибалтійського узбережжя і закінчуючи високими Татрами, міста з великими історичними традиціями та цінними пам’ятками старовини, які є найкращим свідченням понад тисячолітньої історії Польщі. Це країна нескінченних музичних фестивалів та високої культури, а також батьківщина бурштину. Польща – країна з мальовничими краєвидами, які запрошують до багатих історією та культурою міст і спокійних та цікавих селищ. Міста у Польщі, як люди, – у кожного своє обличчя – неперевершене і унікальне. Більшість із них своїми коріннями сягають сивої давнини – не раз поставали вони разом зі створенням польської держави, і разом з нею переживали кожен момент славетної історії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *