Навчатися у Німеччині

Що це?
Програма навчання у вищих навчальних закладах Німеччини, що дасть можливість не лише отримати якісну освіту, але й набути досвід у перспективній компанії вже під час навчання, познайомитися з культурою та традиціями величної Німеччини та отримати неоціненний досвід, який буде слугувати лише на користь як для саморозвитку, так і для професійного зростання.

Чому саме Німеччина?
Наука та дослідження в Німеччині мають давні традиції. У країні існує більше 300 вищих навчальних закладів, і бажаючі навчатися у Німеччині можуть вибирати між традиційними університетами, ВНЗ прикладних напрямів та вищими школами музики, мистецтва та кіно. Вартість навчання однакова для іноземних студентів і місцевих жителів і є однією з найнижчих в Європі, а в деяких закладах можна вчитися і зовсім безкоштовно!
Крім того, відсутність вступних іспитів, оплачувана практика в німецьких установах і можливість працювати під час навчання, допомога навчальних закладів у пошуках роботи в Німеччині та інших країнах Європи і США після закінчення ВНЗ і високий рейтинг німецьких дипломів по всьому світу роблять навчання в Німеччині особливо привабливим.

Німеччина – сучасна, модернізована країна з товариським характером і високою якістю життя, для якої багато в чому характерно мультинаціональне різноманіття.
Німеччина – маса життєвих стилів і можливостей для культурного дозвілля.

Які вимоги до учасників?
-свідоцтво про закінчену шкільну або університетську освіту із завіреним перекладом німецькою мовою;

-свідоцтво про знання німецької або англійської мови;

-для деяких спеціальностей потрібні довідки про пройдені практики або професійний досвід;

-копія закордонного паспорту;

-резюме, мотиваційний та рекомендаційні листи (у деяких випадках);

Увага! Для вступу до державного університету Німеччини для навчання на ступінь бакалавра українським студентам потрібно закінчити мінімум 2 курси українського ВНЗ. Студенти, які закінчили школу чи 1 курс, можуть подавати документи на участь у річній програмі підготовки, після якої вони зможуть розпочати навчання в університеті.

Скільки це коштує?
Вартість навчання – від 0 (безкоштовне навчання) до 1500 євро в рік.

Вартість англомовних бізнес-програм в приватних університетах може досягати 10,000 євро в рік.

Обов’язкові внески: від 300 до 1000 євро в рік. Оплачують всі студенти, незалежно від громадянства.
Витрати на проживання: 550-700 євро в місяць

У вартість не входить:
– авіабілет;
– проживання та харчування;

– підручники;

– медичне страхування.

Що говорять?
Анна (учасниця 2010 року): «Я навчаюся англійською, словниковий запас за спеціальністю я подужала за 2 місяці. Матеріал розуміти не складно, складніше робити доповіді та презентації, а найскладніше – писати роботи. Відвідування не є обов’язковим, у нас були товариші які взагалі не з’являлися в інституті, але іспити складали успішно. Домашніх завдань як таких немає, але на багатьох предметах оцінка складається з іспиту та доповіді/презентації, яку потрібно буде підготувати протягом семестру і урочисто представити перед аудиторією. Великий акцент роблять на групову роботу, яка полягає в підготовці доповіді або дослідження і спільної презентації. Періодично на пошту університет надсилає пропозиції про практику з описом вакансій і контактами компаній, яким потрібно відправляти резюме. Я так їздила до Австрії, платили мені 1000 євро в місяць і компанія оплачувала проживання та харчування. Я намагаюся отримувати задоволення від кожного дня, проведеного в стінах університету, намагаюся брати все по максимуму від можливості, яка мені випала».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *